Digital infoworkshop Professionell försäljning i det nya normala den 26 april 2023

Välkommen att medverka i vårt kostnadsfria digitala informationsmöte om säljprogrammet ”Professionell försäljning” den 26 april, 9.00-10.30.

Vi gläds åt att du visat intresse och nyfikenhet för denna världsberömda träning. Under detta interaktiva och inspirerande informationsmöte kommer du att få veta mer om

  • vilka framgångsfaktorer som gäller för säljare i det ”nya normala”
    a
  • hur vi har påverkats av att inte kunna träffa kunderna
    a
  • hur jag gör en självskattning av min egen säljförmåga och identifierar vad jag behöver vidareutveckla
    a
  • vad kan jag förvänta mig i träningen Professionell försäljning
    a
  • hur programmet är uppbyggt i praktiken och hur detta skiljer sig från andra utbildningar.

Vår ambition är att utkristallisera just dina behov för utveckling inom försäljning, samt ge dig en tydligare upplevelse för hur det som deltagare är att medverka i våra träningar. Därför kommer vi hålla dig 100% aktiv under hela videomötet och du förväntas ha både ljud och video på under hela mötet, samt sitta ostört från omgivningen. För att möjliggöra detta, ber vi dig dels ansluta via dator med god internetuppkoppling (och inte via mobil/padda), dels avsätta hela tiden för mötet i din kalender och att ha de tekniska detaljerna på plats redan från start.

Välkommen!

Mer om kursen Professionell försäljning

Anmäl dig här: