Vi på Dale Carnegie

Vill du boka ett individuellt möte eller få mer information om våra program? Vill du veta mer om oss på Dale Carnegie och vår verksamhet? Eller har du något annat som du vill diskutera med oss?

Kontakta någon av oss individuellt, via info@dalecarnegie.se eller 08-783 18 40, så återkommer vi så snabbt vi kan!

 


Berit Friman:
VD, Senior Trainer, epost berit.friman@dalecarnegie.com


Björn Höglund
: vVD, Senior Trainer, epost bjorn.hoglund@dalecarnegie.com

 


Elin Persson:
Performance Consultant, Trainer, epost elin.persson@dalecarnegie.com

 


Fredrik Rosendahl
: Performance Consultant, Senior Trainer, epost fredrik.rosendahl@dalecarnegie.com

 


Peter Widin:
Performance Consultant, Senior Trainer, epost peter.widin@dalecarnegie.com

 


Dennis Ericson
:Performance Consultant, epost dennis.ericson@dalecarnegie.com

 


Nicklas Gustafsson: Partner, Trainer, epost nicklas.gustafsson@dalecarnegie.com

 

 
Magnus Kornbakk:
Partner, Senior Trainer, epost magnus.kornbakk@dalecarnegie.com

 


Lotta Peterson:
Performance Consultant, epost lotta.peterson@dalecarnegie.com

 


Per Sjöstrand:
Performance Consultant, epost per.sjostrand@dalecarnegie.com

 

Besöksadress: 
Vasagatan 16
Convendum
111 20 Stockholm

Postadress:
Box 160
101 23 Stockholm

För tips, tankar och inspiration från Dale Carnegie Linkedin + Facebook + Instagram + Podcasts

Missa ingen inspiration!

Prenumerera på vårt utskick Skifte i fokus för inspiration och nya idéer, fyll i din e-postadress i fältet nedan för att anmäla dig.

Tack! Du är nu anmäld till vårt nyhetsbrev!